אודות

הסטודיו שלנו הינו משרד בוטיק עצמאי, המתמחה בתכנון ועיצוב פנים של מבנים פרטיים, למטרת מגורים, ושל חללים מסחריים: משרדים, חנויות, מסעדות ובתי קפה. הסטודיו נוסד בשנת 2002 ובמהלך השנים הוא צבר נסיון רב ומגוון וזכה להערכה רבה בזכות הרזומה העשיר שלו. קורין גרשון היא אדריכלית פנים, בוגרת לימודי תואר ראשון בעיצוב פנים B.DESIGN INTERIOR במסלול האקדמי של המכללה למינהל.

קווים מנחים

אנחנו מאמינים שסביבת חיים וסביבת עבודה מעוצבות ונוחות תורמות משמעותית לאיכות חיינו. מטרתנו היא להתאים את עיצוב הסביבה באופן מדויק לצרכי הלקוח, מטרותיו וחלומותיו. אנו משיגים מטרה זו על ידי הקשבה אמיתית ומעמיקה ללקוח. יחד אנו יוצרים יצירה חד-פעמית, בה מושם דגש מירבי על הפונקציונליות ועל הדיוק במענה לצרכים.

שירות מקצועי

במהלך הפרויקט מלווה צוות הסטודיו את הלקוח יד ביד החל מהשלב הראשוני ועד לקבלת המפתח. התהליך כולל את גיבוש הרעיון, ההיכרות לעומק עם צרכי הלקוח ומטרותיו, מיקום החלל ובחינת איכויותיו, גיבוש הקונספט השלם, תכנון מפורט של החלל, וייעול וניצול שלו באופן מקסימלי. הסטודיו לוקח בחשבון את מסגרת התקציב, הפונקציונליות של החלל והמראה שלו, ומשלב את הנתונים האלו בצורה הטובה והיעילה ביותר.

בנימה אישית

גם לאחר שנים ארוכות בתחום, כל פרויקט הוא אתגר מרתק עבורי, בו אני מתחברת לחומר, לקווי המתאר הייחודיים של החלל, לנוף, לצבעים, לאנשים, לרגשות ולתחושות. אני חווה את זה כמו אהבה חדשה, מרגשת וסוחפת, הרפתקה משותפת, שמניבה עיצוב חללים יוצאי דופן, מרשימים ומעוררי השראה.

למה כדאי לעבוד איתנו?

ניסיון

מעל 15 שנות נסיון והצלחה במגוון עשיר של פרוייקטים: משרדים, מתחמי הייטק, בתים פרטיים, חנויות ומסעדות.

יצירתיות

כל פרוייקט הוא יצירה ייחודית, מרגשת וחד-פעמית, שנולדת מתוך הקשבה אמיתית ומקצועית לצרכי הלקוח.

זמינות

אנו מקפידים על זמינות גבוהה, שירות מהיר ויחס אישי לכל לקוחותינו.

איכות

על ידי התיחסות מקצועית לכל הפרטים, גם הקטנים ביותר, אנו מבטיחים ללקוחותינו איכות גבוהה.

״חלל, אור וסדר. אלו הם דברים אשר זקוק להם האדם בדיוק כפי שהוא זקוק ללחם ומקום ללון.״ - לה קורבוזיה